Historie novinek

26.10.2023 V naší nabídce nově máme vzorky modrých fluoritů ze Španělska. Většinou to jsou oktaedry se štěpnými plochami, vzorky střední velikosti cenově vychází v průměru 400-700 Kč.


25.10.2023 V říjnu jsme naskladnili zhruba 1000kg křišťálových geod z Maroka různých velikostí od nejmenších po zhruba 20 kg těžké kusy. Jelikož se tyto geody velice špatně fotí, tak se nejspíše neobjeví v nabídce na e-shopu. Geody máme máme k dispozici u nás na skladě v Praze-Stodůlkách, nebo na mineralogických burzách a výstavách, kterých se účastníme.

 
 

Nově máme na skladě i jeskynní aragonitové krápníky, které vytvářejí zajímavé bochníkovité útvary podobné mořským korálům. Tento materiál pochází také z Maroka. Cenově se tento materiál pohybuje 300 až 600 Kč za kilo.

V případě zájmu se prosím předem informujte o skladové dostupnosti, rád zašlu fotky a ceny konkrétních kusů.24.10.2023 Chystáme k prodeji nové vzorky ukončených krystalů tanzanitu.

Tento drahokam je v poslední době velmi nedostupný, jelikož vývoz surových krystalů z Tanzánie není povolen. Cena tanzanitu neustále strmě stoupá, nicméně s prodejní cenou kolem 1000 Kč za gram je pořád ještě levnější než vltavíny :-)8.7.2023 Vážení zákazníci, vzhledem ke skutečnosti, že Česká pošta v nedávné době zrušila velké množství menších poboček, nabízíme nově kromě pošty také možnost doručení prostřednictvím přepravní společnosti PPL.1.9.2022
Vážení zákazníci, spouštíme novou modernější podobu našeho internetového obchodu. Doufáme, že tyto nové stránky budou přehledněší a že se Vám bude naše zboží lépe prohlížet. Obchod budeme postupně a pozvolna plnit novými vzorky minerálů a zkamenělin. Pokud prozatím v naší nabídce nenajdete to co potřebujete, napište nám... na skladě máme zboží mnohem více, než je aktuálně na našich stránkách vystaveno.

Přímý dovoz ze světových lokalit
Kamenná prodejna v Praze Stodůlkách
2010
Na trhu od roku 2010
Odborné vzdělání v oboru geologie